Ceník platný do 24.9.2012 včetně ke stažení zde

Ceník platný od 25.9.2012 včetně ke stažení zde

Ceník platný od 30.9.2013 včetně ke stažení zde

Ceník platný do 23.6.2014 včetně ke stažení zde

Intranet CZFree 0,- Kč

Intranet CZFree 0 Kč

1 měsíc na vyzkoušení zdarma.

Aktivační poplatek 799 Kč při neomezené smlouvě.

Intranet  CZFree je symetrické připojení k vnitřní síti Intranet CZFree více zde. Připojení je možné pouze z námi vlastněných přístupových bodů. Připojení z přístupových bodů v celé síti CZFree v ČR je možné pouze po předchozí domluvě s vlastníkem tohoto přístupového bodu. Tento vlastník přístupového bodu obvykle realizuje i výstavbu a připojení k síti. Pro více informací použijte výše uvedený odkaz. Na webových stránkách CZFree.net je vhodné se zaregistrovat a vložit do mapy svůj bod. Zároveň doporučujeme přečíst si nejčastější dotazy a základní informace o CZFree.net. CZFree.net jako celek nezastupujeme a za jeho činnost neodpovídáme.

Pokud tedy máte známé připojené do stejného projektu a potřebujete být s nimi propojeni v mnoha lokalitách po celé ČR je možné využít toto propojení. Před vlastním objednáním si prosím ověřte zda protistrana je propojena do Intranetu CZFree. Toto ověříte u vlastníka přístupového bodu - poskytovatele propojení. Obvyklá dostupnost tohoto propojení je v naší síti 40 - 100 % kapacity rychlosti přípojné linky zákazníka nebo propustnosti spojů do CZFree. Toto propojení je v naší síti vhodné jak pro připojení přes kabelové přípojky tak i pro 2,4 a 5 GHz přípojné body. K tomuto propojení v naší síti není dodáváno připojení do Internetu jedná se pouze o propojení v rámci vnitřních sítí CZFree v rámci ČR.

Aktivační poplatek 799,- Kč v sobě zahrnuje veškeré běžné práce (konfiguraci připojení, práci technika) mimo materiálu a zařízení - routr.