Spolupráce

Developerům a SVJ nabízíme připojení stavěných nebo stávajících objektů několika způsoby a to výstavba na náklady developera nebo vlastníka s následnou dodávkou služeb vlastníkům včetně údržby sítě. Další možností výstavba na naše náklady včetně následné údržby sítě a dodávky služeb. Jsou možné i vzájemné kombinace kdy zajišťujeme dodávku služeb vlastníci mají svého správce sítě a síť je vlastněna námi. Pro bližší informace o tomto způsobu realizace kontaktujte naše techniky.

 

Máte zajímavý objekt v dosahu naší sítě?? Nebo je vlastněn Vaším známým. Jste první v nově vystavěném objektu. Máte zájem o bezplatný Internet neváhejte a kontaktujte nás.

 

Máte zájem o spolupráci s námi?? Aktuálně hledáme Obchodníka - Akvizitora. Vaší náplní práce bude vyhledávat nové klienty v stávajících a nových lokalitách. Budete komunikovat s vlastníky SVJ, majiteli firem, správci sítí. Ve Vaší práci máte 100% volnost, ale i odpovědnost za podané výsledky. Akvizice budete realizovat ve spolupráci s techniky. Výši odměn si určujete sama / sám dle vašeho nasazení. Předpokladem je přirozený vztah k obchodu, komunikativnost, schopnost přirozeně argumentovat a přesvědčit zákazníka. Jsme malá firma a proto prvotní spolupráce je na živnostenský list nebo dohodu. Vlastní mobilní telefon je nutností, automobil předpokladem nikoliv nutností. Nyní je tato pozice vhodná spíše jako forma Vedlejší praovní činnosti k Vaší stávající činnosti nebo pro studentky studenty jako forma zajímavého přívýdělku. Do budoucna počítáme s možností přechodu na HPP pokud bude zájem ze strany obchodníka. Jsme k vám upřímní a sdělujeme co od Vás očekáváme, neslibujeme nemožné, totéž očekáváme i od Vás.

 

Jste živnostník, firma zabývající se telekomunikacemi, IT nebo počítači s vlastním technickým a obchodním zázemím? Chcete zvýšit Vaše příjmy a potencionální klientelu? Máte vlastní  živnostenský list a rozumíte IT? Působíte v lokalitě, kterou dobře znáte? Nabízíme jednorázové i pravidelné provize. Staňte se naším resellerem nebo regionálním  lokálním prodejcem. Pokud máte zájem o spolupráci, pošlete nám informace o vaší firmě a stručný motivační dopis na email: kabelnet@seznam.cz