Akce zdarma routr Milovice a Praha

Vážení nový klienti,

dovolujeme si Vám nyní nabídnout připojení k Internetu za zvýhodněných podmínek. Každé ušetřené peníze se hodí a tak jsme pro Vás připravili následující akci. Jak je Vám jistě známo měsíční cena za připojení je zajímavá, ovšem některé z Vás odradila cena za zařízení pro připojení k síti Internet nebo aktivační poplatky.

Nabízíme Vám v této akci následující vy nový klient si předplatíte službu na 12 měsíců celkem za 2988,- Kč plus zaplatíte aktivaci 499 Kč a od nás dostanete zařízení pro příjem - routr Nanostation M5 s doplatkem  100,- Kč, Powerbeam 22dB s doplatkem 300 Kč nebo 499 Kč Powerbeam 25dB. Pokud jste se rozhodli pro tento typ připojení právě jste ušetřili 2500,- Kč a to se jistě vyplatí.

Jsme féroví a sdělíme Vám jaká je u této akce následující podmínka:

Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou nejméně však na 24 měsíců pro předplatné na 12 měsíců.

Váháte ještě kvůli tomu, že máte smlouvu jinde tak opravdu neváhejte nabízíme Vám navíc zdarma připojení po dobu výpovědi maximálně však tři měsíce.

 

Slevy nelze uplatnit zpětně. Slevu nelze uplatnit vyplacením v hotových penězích. U letákové kampaně totožnou s touto nabídkou si vyhrazujeme právo tiskových změn. Letáková kampaň nemusí obsahovat veškeré informace, za závazné se považují informace zveřejněné zde na internetových stránkách www.kabelnet.cz

 

05.12.2010 16:18

update 30.9.2013, 20.9.2016