Akce zdarma anténa Milovice a Praha

Vážení nový klienti,

dovolujeme si Vám nyní nabídnout připojení k Internetu za zvýhodněných podmínek. Každé ušetřené peníze se hodí a tak jsme pro Vás připravili následující akci. Jak je Vám jistě známo měsíční cena za připojení je zajímavá, ovšem některé z Vás odradila cena za zařízení pro připojení k síti Internet nebo aktivační poplatky.

Nabízíme Vám v této akci následující vy nový klient se zavážete užívat službu po dobu nejméně 24 měsíců a my Vám zapůjčíme anténu pro příjem internetu zdarma. Zařízení anténa zůstává v majetku poskytovatele. 

Pokud jste se rozhodli pro tento typ připojení právě jste ušetřili 2500,- Kč a to se jistě vyplatí.

Jsme féroví a sdělíme Vám jaká je u této akce následující podmínka:

Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou nejméně však na 24 měsíců.

Váháte ještě kvůli tomu, že máte smlouvu jinde tak opravdu neváhejte nabízíme Vám navíc kompenzaci smluvní pokuty u vašeho poskytovatele formou slevy na připojení u nás.

Slevy nelze uplatnit zpětně. Slevu nelze uplatnit vyplacením v hotových penězích. U letákové kampaně totožnou s touto nabídkou si vyhrazujeme právo tiskových změn. Letáková kampaň nemusí obsahovat veškeré informace, za závazné se považují informace zveřejněné zde na internetových stránkách www.kabelnet.cz

 

05.12.2010 16:18

update 30.9.2013, 20.9.2016