Pomáháme

Snažíme se chovat nejen odpovědně k svému okolí tím, že používáme vozy na CNG. Tím snižujeme nejen naše náklady na provoz, ale i škodlivé emise které  auta na klasické pohonné hmoty vypouští do vzduchu.

 

Internet spojuje mnohé z nás a proto jsme se rozhodli připojit a snížit náklady i těm kteří to sami nemají v životě jednoduché a nemají na provoz tolik prostředků.

 

V lokalitě Milovice pro obyvatele Q-Byt poskytujeme Internet za velmi zvýhodněných podmínek a to 80 Kč včetně DPH nyní za rychlost 10 Mbit. Lidé bydlící v těchto domech kteří jsou v složitější finanční situaci tak mají díky domluvě jednatelky Kabelnet.cz a správce Q-Byt možnost připojení k internetu za bezkonkurenční cenu.

 

Ne každý z nás poznal zázemí rodinného života. Mnoho dětí žije v dětských domovech a to z různých důvodů. Bylo nám potěšením připojit v roce 2012 Dětský domov v Dolních Počernicích a to včetně kanceláří. Dětský domov nejenže získal rychlé připojení k Internetu, ale navíc snížením počtu linek ušetří a peníze využije jistě účelněji. Přejeme panu Řediteli mnoho dobře přenesených dat.

 

Máte nápad nebo potřebujete připojit stanoviště Zdravotnické Záchranné Služby nebo Hasičů, Dětský domov, útulek pro zvířata, knihovnu. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Pokud můžeme i rádi pomůžeme.