Pomáháme

Snažíme se chovat nejen odpovědně k svému okolí tím, že používáme vozy na CNG. Tím snižujeme nejen naše náklady na provoz, ale i škodlivé emise které nejen naše auta vypouští do vzduchu.

 

Internet spojuje mnohé z nás a proto jsme se rozhodli připojit a snížit náklady i těm kteří to sami nemají v životě jednoduché a nemají na provoz tolik prostředků.

 

V lokalitě Milovice pro obyvatele Q-Byt poskytujeme Internet za velmi zvýhodněných podmínek a to 80 Kč včetně DPH nyní za rychlost 10 Mbit. Lidé bydlící v těchto domech kteří jsou v složitější finanční situaci tak mají díky domluvě jednatelky Kabelnet.cz a správce Q-Byt možnost připojení k internetu za bezkonkurenční cenu.

 

Ne každý z nás poznal zázemí rodinného života. Mnoho dětí žije v dětských domovech a to z různých důvodů. Bylo nám potěšením připojit v roce 2012 Dětský domov v Dolních Počernicích a to včetně kanceláří. Dětský domov nejenže získal rychlé připojení k Internetu, ale navíc snížením počtu linek ušetří a peníze využije jistě účelněji. Přejeme panu Řediteli mnoho dobře přenesených dat.

 

Kabelnet.cz podpořil finančním darem přímo Rallye Rejvíz, aby se jedna z jejích posádek Extreme Rescue Squad mohla účastnit profesního závodu Rallye Rejvíz 2013. Rallye Rejvíz není závodem tak jak by jste si ho představily například u automobilů. Jde o závod posádek sanitních vozů s výjezdy k cvičným zásahům s kterými se méně i často posádky setkávají v reálném životě. Veškerá činnost posádek je hodnocena od zahájení výjezdu, až po jeho ukončení. Posádky mají tak jedinečnou možnost si nejen vyzkoušet a procvičit vlastní dovednosti, ale i vyměnit si zkušenosti a názory se svými kolegy nejen z ČR, ale i z celého světa.

 

Máte nápad nebo potřebujete připojit stanoviště Zdravotnické Záchranné Služby nebo Hasičů, Dětský domov, útulek pro zvířata, knihovnu. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Pokud můžeme i rádi pomůžeme.