Vážení zákazníci,

chcete zařízení pro připojení získat zdarma? Objednejte si z jeden z tarifů Internet 30M, 40M nebo 50M uzavřete smlouvu na dobu neurčitou s minimálním plněním 24 měsíců a dostanete zařízení Ubiquiti za cenu 100-499 Kč tím pro Vás cenu snížíme o 2500 Kč. Aktivační poplatek je 499 Kč.

Tato nabídka neplatí pro garantovaná připojení.

 

Nechcete se vázat na takto dlouhou dobu zařízení Vám zapůjčíme za 90 Kč měsíčně. U tarifů pro domácnosti 10M, 30M, 40M, 50M a u tarifů SC, SCM a SCP s závazkem na 12 měsíců. Aktivační poplatek je 599 Kč

 

U těchto zvýhodněných nabídek se hradí ekvivalent 2500 - 3000 Kč za připojení k Internetu formou předplatného za internet technikovy na místě při instalaci. Po dobu předplatného nehradíte žádné měsíční poplatky za připojení k internetu které jsou hrazeny z předplatného. Po vyčerpání předplatného je zaslána faktura na e-mail.

 

Zařízení je po dobu závazku nebo zápůjčky v vlastnictví poskytovatele. Zařízení nelze vrátit a ani zpětně odkoupit zůstává majetkem klienta. Částka dotace nebo její rozdíl nelze vyplatit v hotových penězích. Nabídku nelze uplatnit tam kde zařízení není potřeba. Rychlost stanovuje technik na místě instalace dle reálných podmínek připojení. Vyšší rychlost než možná je nevymahatelná.

Kabelnet.cz

Rychlé a levné připojení k síti internet

Připojení k síti internet je již v dnešní době nutností od dětí školáků přes podnikání i pro domácnosti. Doba postupuje a je zřejmé, že pokud byla dříve standartem televizní zásuvka a televize, do budoucna bude internet běžnou samozřejmostí. Co Vám Internet přináší nebo přinese? Levnou a rychlou komunikaci včetně vyhledání informací, zajistí Váš dům, dodá informace nejen Vám, ale i třeba Vašemu tepelnému čerpadlu a mnohé další. Technologie kráčí mílovými kroky a to čemu jsme se včera podivovali je dnes již samozřejmost.

Kabelnet je síť která byla vytvořena na základě myšlenky svobodné sítě CZFree a aktuálně jsme její součástí. Výhody tohoto členství jsou zejména v možnostech spolupráce, vzájemné propojování včetně zálohování připojení k síti Internet mezi jednotlivými oblastmi což snižuje náklady na Vaše připojení a v důsledku tedy i cenu. Možnosti propojení a připojení v rámci této sítě je po velké části ČR. Více o CZFree.net se dočtete zde.

Kabelnet.cz Vám umožní připojení k síti Internet které nabízí jak nejlevnější základní připojení s důrazem na rychlost a cenu, ale také garantovaná připojení vhodná pro menší poskytovatle internetových služeb, firmy a náročné klienty. Je jen na Vás jak přístup k síti Internet využijete. Můžete psát e-maily, telefonovat, sdílet svá data, sledovat filmy, poslouchat své oblíbené rádio. Nebo si prostě jen vyrazit na výlet, koupit dárek pro své blízké, manželku, děti z peněz které jste ušetřily s naším připojením. Možností je mnoho a starostí nového kabelnet.cz je dodat Vám rychlé, levné a kvalitní připojení k síti Internet.

Těšíme se na Vás všechny nové zákazníky a stávajícím zákazníkům děkujeme za jejich přízeň a využívání našich služeb.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Novinky

Zrušení tarifu SC30MRe od 1.1.2017

01.11.2016 06:03
Vážení klienti, toto oznámení prosím považujte za konečné, platné a správné vyhlášení této změny....

Změna cen od 1.11.2016 a změna fakturace DPH

20.09.2016 09:52
Vážení klienti, oznamujeme vám na základě zákonné povinnosti změnu cen. Všechny stávající...

Omezení provozu zákaznické telefonní linky 7 a 8.4.2016

31.03.2016 05:14
Vážení klienti, dne 7 a 8.4.2016 je omezen provoz naší zákaznické linky. Jsme Vám...

Změny tarifů a rychlostí

07.03.2016 01:14
Vážení klienti, od 1.5.2016 dojde k změně rychlostí u tarifů Inet5M - Inet 31M včetně. Více...

Změna cen tarifů SCP a SCM

23.02.2016 13:00
Vážení klienti, naše ceny byli u Vašich tarifů SC stejné od roku 2008 kdy byli zavedeny. Cena byla...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>