Vážení zákazníci,

chcete zařízení pro připojení získat zdarma? Objednejte si z jeden z tarifů Internet 30M, 40M nebo 50M uzavřete smlouvu na dobu neurčitou s minimálním plněním 24 měsíců a dostanete zařízení Ubiquiti za cenu 100-499 Kč tím pro Vás cenu snížíme o 2500 Kč. Aktivační poplatek je 499 Kč.

Tato nabídka neplatí pro garantovaná připojení.

 

Nechcete se vázat na takto dlouhou dobu zařízení Vám zapůjčíme za 90 Kč měsíčně. U tarifů pro domácnosti 10M, 30M, 40M, 50M a u tarifů SC, SCM a SCP s závazkem na 12 měsíců. Aktivační poplatek je 599 Kč

 

U těchto zvýhodněných nabídek se hradí ekvivalent 2500 - 3000 Kč za připojení k Internetu formou předplatného za internet technikovy na místě při instalaci. Po dobu předplatného nehradíte žádné měsíční poplatky za připojení k internetu které jsou hrazeny z předplatného. Po vyčerpání předplatného je zaslána faktura na e-mail.

 

Zařízení je po dobu závazku nebo zápůjčky v vlastnictví poskytovatele. Zařízení nelze vrátit a ani zpětně odkoupit zůstává majetkem klienta. Částka dotace nebo její rozdíl nelze vyplatit v hotových penězích. Nabídku nelze uplatnit tam kde zařízení není potřeba. Rychlost stanovuje technik na místě instalace dle reálných podmínek připojení. Vyšší rychlost než možná je nevymahatelná.

Kabelnet.cz

Rychlé a levné připojení k síti internet

Připojení k síti internet je již v dnešní době nutností od dětí školáků přes podnikání i pro domácnosti. Doba postupuje a je zřejmé, že pokud byla dříve standartem televizní zásuvka a televize, do budoucna bude internet běžnou samozřejmostí. Co Vám Internet přináší nebo přinese? Levnou a rychlou komunikaci včetně vyhledání informací, zajistí Váš dům, dodá informace nejen Vám, ale i třeba Vašemu tepelnému čerpadlu a mnohé další. Technologie kráčí mílovými kroky a to čemu jsme se včera podivovali je dnes již samozřejmost.

Kabelnet je síť která byla vytvořena na základě myšlenky svobodné sítě CZFree a aktuálně jsme její součástí. Výhody tohoto členství jsou zejména v možnostech spolupráce, vzájemné propojování včetně zálohování připojení k síti Internet mezi jednotlivými oblastmi což snižuje náklady na Vaše připojení a v důsledku tedy i cenu. Možnosti propojení a připojení v rámci této sítě je po velké části ČR. Více o CZFree.net se dočtete zde.

Kabelnet.cz Vám umožní připojení k síti Internet které nabízí jak nejlevnější základní připojení s důrazem na rychlost a cenu, ale také garantovaná připojení vhodná pro menší poskytovatle internetových služeb, firmy a náročné klienty. Je jen na Vás jak přístup k síti Internet využijete. Můžete psát e-maily, telefonovat, sdílet svá data, sledovat filmy, poslouchat své oblíbené rádio. Nebo si prostě jen vyrazit na výlet, koupit dárek pro své blízké, manželku, děti z peněz které jste ušetřily s naším připojením. Možností je mnoho a starostí nového kabelnet.cz je dodat Vám rychlé, levné a kvalitní připojení k síti Internet.

Těšíme se na Vás všechny nové zákazníky a stávajícím zákazníkům děkujeme za jejich přízeň a využívání našich služeb.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Novinky

Vyjádření k ČT reportáži

01.08.2014 00:43
Vážení nový i stávající zákazníci, dovoluji si reagovat na odvysílanou reportáž v...

Streamovaná TV

24.06.2014 03:58
Vážení noví a stávající zákazníci, již brzo budete moci za velmi přijatelnou cenu využívat tuto...

Votvírák 2014

24.06.2014 03:57
Vážení klienti a návštěvníci našeho webu, je nám potěšením zajistit v tomto roce opět internetové...

Bouřky a poruchy

12.06.2014 01:28
Dobrý den,  v lokalitě Praha - Jahodnice došlo po bouřce k úplné nedostupnosti routru. Závada...

Podvečerní výpadek u dodavatele

26.03.2014 02:28
Vážení zákazníci, omlouváme se za hodinový výpadek mezi 20 a 21 hodinou. Tento byl způsoben...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>