Nový bankovní účet a nové tarify

30.03.2011 00:00

Vážení klienti,

oznamujeme Vám nové číslo našeho účtu u Unicredit Bank a.s. 2106368224 / 2700

Účet u KB z důvodu obdobných problémů jako u původní banky kterou byla Česká spořitelna a.s. byl zrušen.

Důvodem k změně byli dlouhotrvající problémy a nespokojenost s naší stávající bankou Česká spořitelna a.s. a proto jsme se rozhodli pro její změnu. Původní účet bude v provozu souběžně s novým po dobu zhruba tří měsíců, aby jste měli čas na změnu platby na Vašich účtech. Při změně Vás zároveň žádáme o změnu výše platby dle Vašeho původního tarifu zrychleného dle nového ceníku. Zároveň si prosím zadejte správně Variabilní symbol v případě pochybností nás kontaktujte e-mailem na firma.kabelnet@gmail.com nebo na telefon 737768298.

Máte účet u jiné banky? Jste nový nebo stávající klient? Chcete ušetřit za Vaše bankovní poplatky? Aktuálně Vám nabízíme slevu na připojení k síti Internet ve výši dvou měsíčních plateb u tarifů SCP, SCM nebo klasických tarifů pokud si sjednáte nový účet u naší nové banky, UniCredit Bank a.s.

Sleva na připojení platí pro jedno přípojné místo a jednu osobu jednorázově jedenkrát za dobu trvání smlouvy. Slevu na nový účet v bance lze sloučit s dvěma slevama na předplatné za rok. Slevu lze kombinovat s Akcí Milovice routr a aktivace zdarma.