Letáky a Akce připojení Milovice Aktivace zdarma, Zařízení pro připojení zdarma

05.12.2010 16:18

Vážení nový klienti z lokality Milovice,

dovolujeme si Vám nyní nabídnout připojení k Internetu za zvýhodněných podmínek. Blíží se čas vánoc a tak jsme pro Vás připravili následující akci. Jak je Vám jistě známo měsíční cena za připojení v lokalitě Milovice je zajímavá, ovšem některé z Vás odradila cena za zařízení pro připojení k síti Internet nebo aktivační poplatky.

Nabízíme Vám v této akci následující vy nový klient si předplatíte službu na 14 měsíců celkem za 2786,- Kč a od nás dostanete Aktivaci za 0,- Kč, zařízení pro příjem - routr Nanostaion M5 za 0,- Kč. Pokud jste se rozhodli pro tento typ připojení právě jste ušetřili 2999,- Kč a to se vyplatí.

V domech kde máme kabelové přípojky je předplatné na 4 měsíce celkem za 796 Kč a od nás dostáváte Aktivaci zdarma.

Jsme féroví a sdělíme Vám jaká je u této akce následující podmínka:

Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou nejméně však na 36 měsíců.

Váháte ještě kvůli tomu, že máte smlouvu jinde tak opravdu neváhejte nabízíme Vám navíc zdarma připojení po dobu výpovědi maximálně však tři měsíce.

 

Slevy nelze uplatnit zpětně. Slevu nelze uplatnit vyplacením v hotových penězích. U letákové kampaně totožnou s touto nabídkou si vyhrazujeme právo tiskových změn. Letáková kampaň nemusí obsahovat veškeré informace, za závazné se považují informace zveřejněné zde na internetových stránkách www.kabelnet.cz